menuordersearch
digi-ic.ir

برخی قابلیت‌‌‌‌های گلکسی S20 به گوشی‌‌‌‌های قدیمی سامسونگ می‌آیند ,

جستجو
۱۳۹۹/۱/۷ پنج شنبه
(0)
(0)
برخی قابلیت‌‌‌‌های گلکسی S20 به گوشی‌‌‌‌های قدیمی سامسونگ می‌آیند
برخی قابلیت‌‌‌‌های گلکسی S20 به گوشی‌‌‌‌های قدیمی سامسونگ می‌آیند

 

سامسونگ در هفته‌‌‌‌های آتی آپدیتی را برای گوشی‌‌‌‌های گلکسی اس 10 و نوت 10 عرضه میکند که برخی از امکانات گلکسی اس 20 را به این گوشی ها می‌آورد.

یکی از این امکانات Single Take نام دارد که با استفاده از هوش مصنوعی و دوربین ها، در مدت زمان 10 ثانیه چندین تصویر و فیلم با افکت‌‌‌‌های متفاوت از سوژه گرفته و کاربر می‌تواند از بین آنها بهترین عکس را انتخاب کند. این امکان همچنین با تکیه بر هوش مصنوعی و بر پایه المان‌‌‌‌های صحنه و فاکتور‌‌‌‌های دیگر، زیباترین عکس را به کاربر پیشنهاد می‌دهد.

 

سامسونگ

امکانات Night Mode و Night Hyperlapse نیز با این به روز رسانی به گلسی اس 10 و نوت 10 افزوده میشوند. علاوه بر این ها ویژگی ایجاد فیلتر‌‌‌‌های شخصی سازی شده و همچنین Pro Video که امکان تنظیم ایزو، سرعت شاتر و نوردهی را به کاربر می‌دهد نیز با نصب این آپدیت به گوشی‌‌‌‌های نسل قبلی اضافه میشوند.

برخی ویژگی‌‌‌‌های گلکسی اس 20 به گلکسی اس 10 و نوت 10 می‌آیند

از دیگر امکاناتی که با این به روز رسانی به گوشی‌‌‌‌های قدیمی سامسونگ اضافه می‌شوند، می‌توان به Clean View و Quick Crop اشاره کرد. به کمک این قویژگی ها تصاویر به طور اتوماتیک در گالری دسته بندی شده و کاربران می‌توانند با زوم کردن روی قسمت خاصی از عکس به آسانی آن را حذف کرده و فقط همان قسمت را به مخاطب را نمایش دهند.

ویژگی دیگری که در این به روز رسانی قرار داده شده، Quick Share نام دارد که به کاربران این امکان را می‌دهد تا تصاویر، ویدیوها و فایل‌‌‌‌های دیگر را با افراد نزدیک به اشتراک بگذارند. ویژگی کاربردی Music Share نیز در این آپدیت هست و به کمک آن می‌توان گوشی دوم را بدون قطع کردن گوشی اول از طریق بلوتوث به اسپیکر هوشمند وصل کرد.

سامسونگ تاریخ مشخص انتشار این به روزرسانی را اعلام نکرده ولی به زودی برای کاربران ایالات متحده در دسترس قرار خواهد گرفت.