menuordersearch
digi-ic.ir

قیمت و خرید آیفون تصویری تکنما مدل D70M ,

آیفون تصویری تکنما مدل D70M
instagramaparat
 آیفون تصویری تکنما D70M
تصاویر
بیشتر
آیفون تصویری تکنما مدل D70M
(0)
(0)
D70M - موجودی: 110
وضعیت کالا : موجود
مدل کالا
D70M
گارانتی کالا:
گارانتی تعویض یک ساله و تعمیر دو ساله
تعداد
+
_
عدد
قیمت کالا
2,394,000 تومان
دربازکن تصویری تک نما مدل VDP-D70M حافظه دار

نقد و بررسی تخصصی

در بازکن تصویری تکنمت مدل D70M دارای حافظه و سری جدیدتکنما است، این آیفون تصویری به صورت حافظه داخلی در بازار عرضه شده است تا نسبت مدلVDP-D70 که قبلا تولید شده و بدون حافظه بوده است با امکانات بیشتر ( حافظه داخلی با قابلیت افزودن کارت حافظه ) به دست مشتریان شرکت تکنما برسد.

مشخصات ظاهری

در این مدل از آیفون تصویری‌‌‌‌های تکنما مدل 7 اینچ تغییر ساختاری نسبت به مدل بدون حافظه ایجاد نشده است، بدنه اصلی با رنگ سفید و به صورت مستطیل شکل است که در سمت راست آن، هندست قرار گرفته شده و در سمت چپ ال سی دی 7 اینچ در بالا نصب شده و زیر آن یک نوار مشکی رنگ است که علامت تجاری شرکت تکنما و نام محصول بارنگ سفید حک شده است. سه کلید تنظیمات اصلی نیز با طرح کارکرد‌ آنها در کنار هم قرار دارند.


نحوه چیدمان کلید‌‌‌‌های VDP-D70M حافظه دار

کلید‌‌‌‌های لمسی روی بدنه اصلی درنوار مشکی رنگ زیرال سی دی مدل VDP-D70M حافظه دار قرار دارد و به ترتیب از چپ به راست به این شکل قرار دارند.

  کلید مشاهده تصویریا علامت نگهبان زمانی استفاده میشود که بدون باز کردن درب تصویر بیرون نمایش داده میشود. ( از این کلید برای برقراری ارتباط نیز استفاده میشود )
  کلید مشاهده تصویر دوربین مدار بسته که با علامت یک دوربین مشخص شده است. با فشردن این دکمه لمسی شما قادر به دیدین تصاویر دوربین‌‌‌‌های مداربسته ی نصب شده در ساختمان میباشید.
  کلید باز کردن درب ورودی که با لوگوی کلید مشخص شده برای باز کردن درب ورودی طراحی شده است. ( از این کلید برای ذخیره سازی تصویر به صورت دستی نیز استفاده میکنند )

مقایسه با سایر برند‌‌‌‌های ایرانی

آیفون‌‌‌‌های تصویری 7 اینج در تمامی برند‌‌‌‌های ایرانی و خارجی تولید میشود اما برای مقایسه باید به نحوه عملکرد و قیمت توجه داشت. مشابه مدل VDP-D70M حافظه دار در برند‌‌‌‌های مانند سوزوکی میتوان به مدل‌‌‌‌های 727 و 725 اشاره داشت که در نحوه عملکرد مانند VDP - D70M حافظه دار میباشند و اما وجه تماییز یا مزیت VDP - D70M حافظه دار داشتن قابلیت باز کردن جک پارکینگ است.

نمایشگر

ال سی دی VDP-D70M حافظه دار به صورت 7 اینچ طراحی شده است که این نمایشگر لمسی نیست و معادل اندازه آن به سانتی متر، 17سانتی متر عرض و 9 سانتی متر ارتفاع است. این مدل قادر به تنظیم نور زمینه و میزان شدت رنگ تصویر است.

قابلیت‌‌‌‌های فنی

کیفیت صدای بسیار بالا

شرکت تکنما در تولید آیفون‌‌‌‌های تصویری از بهترین سطح بلندگو و میکروفن ها استفاده کرده و نسبت به سایر برندها دارای بهترین کیفیت صدا برای برقرای ارتباط است، به محض فشردن زنگ واحد صدای زنگ پنل پخش میشود تا فرد از برقراری ارتباط اطمینان حاصل کند.

کمترین میزان سیم کشی

دربازکن‌‌‌‌های تصویری تکنما کمترین میزان سیم کشی را در تمامی مدل‌‌‌‌های آیفون تصویری دارند که در ساختمان‌‌‌‌های دارای واحد‌‌‌‌های زیاد استفاده از آیفون‌‌‌‌های تصویری تکنما بویژه مدل VDP-D70M حافظه دار بسیار به صرفه اقتصادی است.

حافظه ذخیره سازی

آیفون‌‌‌‌های تصویری تکنما مدل VDP-D70M دارای حافظه ذخیره سازی تصویر است و این فرایند ذخیره سازی به این صورت است که فرد به محض فشردن زنگ واحد شما یک پالس به مانیتور VDP-D70M میدهد که در همان لحظه تصویر فرد با زمان و تاریخ در حافظه ذخیره میشود.

قابلیت نمایش تصویر سه دوربین

تمامی برند‌‌‌‌های تولید کننده آیفون تصویری در مدل‌‌‌‌های متوسط و هم رده VDP-D70M تکنما، تنها یک دوربین مدار بسته را پشتیبانی میکنند اما آیفون تصویری تکنما مدل VDP-D70M حافظه دار سه دوربین مدار بسته آنالوگ را پشتیبانی میکنند. برای مشاهده تصاویر باید کلید دوربین مدار بسته را چند بار فشار دهید تا از دوربین یک تا دوربین سه به ترتیب تصاویر را مشاهده کنید. باید توجه داشته باشید ک تصاویر دوربین مداربسته قابلیت ذخیره سازی را ندارند.

کلید‌‌‌‌های لمسی

کلید‌‌‌‌های لمسی کمترین اصطحلاک و کمترین امکان خرابی را دارد و دارای طول عمر بیشتری میباشند، از این رو دربازکن تصویری تک نما مدل VDP-D70M حافظه دار برای کلید‌‌‌‌های اصلی خود از سه کلید لمسی استفاده میکند.

قابلیت ارتباط با نگهبانی
ارتباط با نگهبانی به صورت مستقیم بوده و میتوان یک طرف را به نگهبانی متصل کرد و واحد نگهبان با تمامی واحد ها به صورت صوتی ارتباط برقرار کند. در صورت نیاز به برقرای ارتباط دو طرف باید از مدل‌‌‌‌های دیگر تکنما با امکانات بیشتر مانند VDPC-43TM یا VDP-70TM )

بازکردن جک درب پارکینگ بدون نیاز به ریموت
کمپانی تکنما علاوه بر تولید درآیفون تصویری، دارای انواع جک پارکینگی نیز است و از این رو قابلیت باز کردن جک پارکینگی محک را در مدل VDP-D70M حافظه دار قرار داده است که قابلیت باز کردن جک با ریموت و یا از طریق آیفون تصویری از داخل واحد است.

 

 

این مانیتور با چه پنل هایی قابلیت نصب دارد؟

آیفون تصویری تکنما مدل VDP-D70M حافظه دار قابلیت نصب با انواع پنل‌‌‌‌های تصویری تکنما ساده و یا کدینگ را دارد و هیچ گونه محدودیتی برای نصب با پنل‌‌‌‌های تکنما را ندارد

نطرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر