menuordersearch
digi-ic.ir

اخبار فناوری - شش ,

جستجو
سیاست‌های پلی استور بروز می‌شوند؛ جلوگیری از کلاهبرداری توسط اشتراک برنامه سیاست‌های پلی استور بروز می‌شوند؛ جلوگیری از کلاهبرداری توسط اشتراک برنامه گوگل هرچند وقت یکبار، سیاست‌های پلی استور را بروز می‌کند. این شرکت قصد دارد با سیاست‌های جدید خود، مانع از کلاهبرداری با استفاده از اشتراک درون برنامه‌ای شود و توسعه دهندگان قبل از انتشار برنامه خود در این فروشگاه اپلیکیشن باید از گوگل تاییدیه دریافت کنند. دوشنبه یکم اردیبهشت ۹۹ نگاهی به عملکرد استارتاپ‌های مورد حمایت مرکز فناوری سامسونگ امیرکبیر نگاهی به عملکرد استارتاپ‌های مورد حمایت مرکز فناوری سامسونگ امیرکبیر سال ۹۶ بود که مرکز فناوری سامسونگ امیرکبیر فعالیت خود را آغاز کرد و در سال‌های اخیر میزبان استارتاپ‌های مختلفی بوده است. اما با شیوع کرونا، استارتاپ‌های فعال در حوزه درمان و آموزش برای عبور از این بحران نقش مهمی دارند. این مرکز فناوری از تعدادی از این استارتاپ‌ها حمایت کرده‌ است. دوشنبه یکم اردیبهشت ۹۹ ملاحظاتی که قبل از خریدن تردمیل مناسب باید به آن ها توجه کرد ملاحظاتی که قبل از خریدن تردمیل مناسب باید به آن ها توجه کرد تردمیل خانگی می تواند یک سرمایه گذاری فوق العاده باشد که گزینه ها و انتخاب های بیشتری را برای انجام حرکات ورزشی در شرایطی که وقت کافی برای رفتن به باشگاه ندارید یا دوران قرنطینه ناشی از شیوع ویروس کرونا باعث شده نتوانید از خانه بیرون بروید در اختیار شما قرار خواهد داد. استفاده از تردمیل در باشگاه یک موضوع است و تصمیم برای خرید تردمیل برای خانه موضوعی کاملاً متفاوت. یک تردمیل خوب بسیار گران قیمت بوده و خرید آن ضرورتاً بدین معنا نیست که به طور مداوم و منظم از آن استفاده خواهید کرد. قبل از اینکه در مورد خرید تردمیل تصمیم گیری کنید این فاکتورها را مد نظر قرار دهید. دوشنبه یکم اردیبهشت ۹۹ بررسی بی ام و سری 2 گرن کوپه 2020 ؛ خوب، بد، زشت باواریایی بررسی بی ام و سری 2 گرن کوپه 2020 ؛ خوب، بد، زشت باواریایی طی سال‌های گذشته بی ام و توانسته به واسطه ارائه مدل‌هایی نظیر ایکس6، ایکس5، ایکس4 و...، پرچم‌دار شکل‌گیری کلاس‌های جدید خودرویی شود و سالیانه ده‌ها هزار مدل جدید از آنها را به فروش برساند.

حالا بی ام و مدل سری 2 گرن کوپه را روانه بازار کرده تا شاید بتواند موفقیت‌های قبلی را در ارائه یک مدل جدید تکرار کند. این خودرو علاوه بر آنکه دو در بیشتر نسبت به سری 2 کوپه دارد، از یک پلتفرم ماژولار دیفرانسیل جلو جدید مبنی بر پلتفرم بی ام و سری 1 و مینی کلابمن استفاده می‌کند که هزینه ساخت را کمتر و مهندسی تولید سری 2 گرن کوپه را ساده‌تر می‌کند.
یکشنبه سی و یکم فروردین ۹۹
چگونه در ماه رمضان لاغر شویم؟ چگونه در ماه رمضان لاغر شویم؟ در ماه رمضان با وجود آنکه افراد روزه دار در طول روز مدت طولانی ای را قادر به خوردن و نوشیدن نیستند اما به دلیل تغییر رژیم غذایی، حساب و کتاب وعده های غذایی از دست روزه دارها به اصطلاح درمی رود و کم نیستند کسانی که در این ماه نه تنها لاغر نمی شوند، بلکه وزن اضافه می کنند. نکته این است که کاهش یا افزایش وزن شما در ماه رمضان تا حدود زیادی به سالم بودن یا نبودن تغذیه ی شما در این دوره بستگی دارد. یکشنبه سی و یکم فروردین ۹۹ هشدار پلیس راهور: قرار دادن پلاک خودرو در پشت شیشه تخلف است هشدار پلیس راهور: قرار دادن پلاک خودرو در پشت شیشه تخلف است شماره پلاک خودرو همانند اثر انگشت در خودروها می باشد که باید منحصر به فرد باشد و به همین دلیل هیچ اتومبیلی دارای پلاک یکسان با سایر پلاک ها نیست.

پلاک های وسایل نقلیه ایرانی دارای یازده نوع برای خودروها و پلاک موتورسیکلت ‌ها هستند که در چهار رنگ صادر می‌ شوند. شماره گذاری خودروها نیز به صورتی است که می‌ توان از شماره پلاک آن ها به اطلاعاتی مانند استان صادر کننده پلاک، تاریخ صدور پلاک و … پی برد.
یکشنبه سی و یکم فروردین ۹۹