menuordersearch
digi-ic.ir

اخبار فناوری - دو ,

جستجو
سامسونگ انتظار دارد میزان فروش گلکسی S21 با گلکسی S20 برابری کند سامسونگ انتظار دارد میزان فروش گلکسی S21 با گلکسی S20 برابری کند سامسونگ به تازگی ۳ عضو جدید خانواده‌ گلکسی یعنی S21، S21 اولترا و S21 پلاس را معرفی کرد. با وجود اینکه گلکسی S21 نسبت به مدل‌‌‌‌‌های قبلی از جذابیت بیشتری برخوردار چهارشنبه هشتم بهمن ۹۹ نگاهی به فهرست پرفروش‌ترین خودرو‌‌‌‌های جهان نگاهی به فهرست پرفروش‌ترین خودرو‌‌‌‌های جهان در اکثر کشور‌‌‌‌های دنیا برند تویوتا خیلی محبوب است؛ یا اینکه کشور‌‌‌‌های قاره آمریکا به فورد بیشتر علاقه دارند سه شنبه هفتم بهمن ۹۹ اپل: آیفون ۱۲ و لوازم جانبی مگ‌سیف را بیش از حد به لوازم پزشکی نزدیک نکنید اپل: آیفون ۱۲ و لوازم جانبی مگ‌سیف را بیش از حد به لوازم پزشکی نزدیک نکنید با اینکه اپل پیشتر تأیید کرده بود سری آیفون ۱۲ و لوازم جانبی مگ‌سیف ممکن است عملکرد لوازم پزشکی مثل ضربان‌سازها و دستگاه‌‌‌‌‌های شوک الکتریکی را مختل کنند، روز یکشنبه دستورالعمل جدیدی منتشر کرد. خلاصه متن اپل این است: آیفون ۱۲ و لوازم جانبی مگ‌سیف را بیش از حد به لوازم پزشکی نزدیک نکنید.

دوشنبه ششم بهمن ۹۹
اولین باتری هیدروژنی خانگی دنیا از راه رسید: تامین انرژی تا ۲ روز اولین باتری هیدروژنی خانگی دنیا از راه رسید: تامین انرژی تا ۲ روز با استفاده از پنل‌‌‌‌‌های خورشیدی می‌توان به الکتریسیته دست پیدا کرد، اما باید آن را جایی ذخیره کنید. افراد معمولا برای چنین کاری به سراغ سیستم باتری لیتیومی مانند «PowerWall 2» تسلا می‌روند، اما حالا اولین باتری هیدروژنی خانگی جهان از راه رسیده که توسط کمپانی استرالیایی «Lavo» توسعه پیدا کرده است. یکشنبه پنجم بهمن ۹۹ داستان طاعون: یک بیماری به قدمت تاریخ تمدن داستان طاعون: یک بیماری به قدمت تاریخ تمدن طاعون یکی از بیماری‌‌‌‌‌های مرگبار بشر است که از طریق جانوران دیگر به انسان منتقل می‌شود. هرچند نخستین مورد مستند تاریخ، از این بیماری مربوط به قرن ششم میلادی است اما باستان‌شناسان تاکنون بارها در دی‌ان‌ای انسان‌‌‌‌‌های ۲۸۰۰ تا ۲۵۰۰ سال قبل ساکن آسیا و اروپا ردپایی از این بیماری را پیدا کرده‌اند. یکی از این یافته‌ها نتایج پژوهش جدیدی است که گروهی از دانشمندان سوئدی آن را منتشر کرده‌اند.

شنبه چهارم بهمن ۹۹
گوشی‌‌‌‌‌های اندرویدی کارکرده دو برابر آیفون‌ها دچار افت قیمت می‌شوند گوشی‌‌‌‌‌های اندرویدی کارکرده دو برابر آیفون‌ها دچار افت قیمت می‌شوند گوشی‌‌‌‌‌های اندرویدی زودتر ارزش خود را در بازار از دست می‌دهند یا گوشی‌‌‌‌‌های آیفون؟ در واقع پس از خرید یک گوشی اندرویدی، قیمت آن با گذشت زمان چند درصد افت می‌کند؟

جمعه سوم بهمن ۹۹