menuordersearch
digi-ic.ir

اخبار فناوری ,

جستجو
FIA جزئیات رقابت‌‌‌‌‌های جدید خودرو‌‌‌‌های برقی GT را اعلام کرد: انقلابی در مسابقات سبز FIA جزئیات رقابت‌‌‌‌‌های جدید خودرو‌‌‌‌های برقی GT را اعلام کرد: انقلابی در مسابقات سبز هیئت حاکمه FIA به طور رسمی از مقررات فنی سری مسابقات کاملا جدید خودرو‌‌‌‌های برقی بر پایه کلاس GT3 پرده برداری کرد. طبق اعلام FIA شرکت‌‌‌‌های خودروسازی می‌توانند از پلت‌فرم محصولات شهری خود برای طراحی مدل‌‌‌‌‌های مسابقه‌ای استفاده کنند. این ایده باعث می‌شود تا خیل عظیمی از کمپانی‌‌‌‌‌های فعال در صنعت خودروسازی بتوانند با کمترین هزینه وارد این رقابت‌ها شده و نسبت به توسعه این فناوری جدید به هیجان انگیزترین شکل ممکن اقدام نمایند. یکشنبه پنجم اردیبهشت ۰۰ توماس ادیسون: رویاپرداز، مخترع یا تبهکار؟ توماس ادیسون: رویاپرداز، مخترع یا تبهکار؟ بعضی‌ها توماس ادیسون را یکی از بزرگترین مخترعان تاریخ می‌دانند، درحالیکه برخی ادعا می‌کنند ایده‌‌‌‌‌های او کاملا «اصیل» نبودند.

برای مردمان قرن نوزدهم، توماس آلوا ادیسون یک جادوگر بود. «روحیه مخترع» او تجسم این نقل قول معروف و پرکاربرد آرتور سی. کلارک به شمار می‌رفت: «هرگونه تکنولوژی به اندازه کافی پیشرفته تمایزی با جادو ندارد.» در حقیقت، او بعد از اختراع گرامافون به «جادوگر ملنو پارک» (جایی که در آن گرامافون را اختراع کرد) معروف شد.
دوشنبه بیست و سوم فروردین ۰۰
اولین رندر‌‌‌‌های گلکسی S21 FE سامسونگ با طراحی آشنا منتشر شد اولین رندر‌‌‌‌های گلکسی S21 FE سامسونگ با طراحی آشنا منتشر شد سامسونگ سال گذشته میلادی از نسخه FE یا Fan Edition گلکسی S20 رونمایی کرد و ظاهرا امسال هم چنین رویکردی را در قبال گلکسی S21 در پیش می‌گیرد. حالا برای اولین بار رندر‌‌‌‌های گلکسی S21 FE به اینترنت راه پیدا کرده‌اند. یکشنبه بیست و دوم فروردین ۰۰ خسارت‌‌‌‌‌های میلیون‌ دلاری با دریافت قطعات تقلبی الکترونیکی خسارت‌‌‌‌‌های میلیون‌ دلاری با دریافت قطعات تقلبی الکترونیکی به گفته عضو کمیته ICT اتاق بازرگانی، عمدتا هزینه‌‌‌‌‌های خدمات پس از فروش که تولیدکنندگان داخلی هزینه می‌کنند جمعه بیست و چهارم بهمن ۹۹ میکروبیت بی‌بی‌سی چیست؟ میکروبیت بی‌بی‌سی چیست؟ میکروبیت بی‌بی‌سی یک رایانه جیبی و دارای ردیاب، یک قطب‌نما و فناوری بلوتوث است که به هر کودک ۷ ساله در سال ۲۰۱۶ به صورت رایگان داده شده دوشنبه بیستم بهمن ۹۹ برنامه‌‌‌‌‌های بلندپروازانه استارلینک: سرویس تماس صوتی و اینترنت ماهواره‌ای ارزان‌تر برنامه‌‌‌‌‌های بلندپروازانه استارلینک: سرویس تماس صوتی و اینترنت ماهواره‌ای ارزان‌تر طبق جدیدترین درخواست اسپیس ایکس از کمیسیون فدرال ارتباطات (FCC)، این کمپانی می‌خواهد از طریق استارلینک سرویس تلفنی، پشتیبانی اضطراری از تماس‌‌‌‌‌های صوتی و طرح‌‌‌‌‌های ارزان‌تر برای افراد با درآمد پایین ارائه دهد.

یکشنبه نوزدهم بهمن ۹۹