menuordersearch
digi-ic.ir

رونمایی هواوی از چندین کیس و شارژر وایرلس برای سری P40 ,

جستجو
۱۳۹۹/۱/۹ شنبه
(0)
(0)
رونمایی هواوی از چندین کیس و شارژر وایرلس برای سری P40
رونمایی هواوی از چندین کیس و شارژر وایرلس برای سری P40

هواوی از چندین قاب و شارژر وایرلس رسمی برای خانواده P40 رونمایی کرد. برخی از این قاب فقط ظاهر گوشی را تغییر داده و برخی دیگر به منظور افزایش عملکرد پرچمداران جدید هواوی تولید شده اند.

 

هواوی p40

قاب‌‌‌‌های سیلیکونی برای سری هواوی P40 ساخته شده اند و از چهار گوشه آنها در برابر ضربات مخافظت می‌کنند. مواد درون آنها از جنس میکروفیبر است و در شش رنگ از جمله آبی، بژ، مشکی و نارنجی عرضه میشود. همچنین شش قاب با پوشش مونوگرام نیز برای این خانواده در دسترس هستند تا کاربر انتخاب بیشتری برای تغییر ظاهر گوشی داشته باشد.

 

هواوی p40

هواوی P40 مثل هواوی P30 از شارژ بی سیم پشتیبانی نمی‌کند ولی این کمبود باعث نشده تا مدل پایه به کلی از شارژ وایرلس محروم شود. هواوی برای جبران این کاستی قابی برای هواوی P40 ساخته که کاربر به کمک آن می‌تواند گوشی را به طور بیسیم شارژ کند.

این قاب در دو رنگ عرضه شده و پشت آن برجسته است. با گذاشتن هواوی P40 در این قاب، امکان پشتیبانی از شارژ بیسیم 22.5 واتی SuperCharge فراهم می‌شود که به گفته سازنده گواهینامه ایمنی TÜV Rheinland را هم کسب کرده است.

 

هواوی p40

قاب گیمینگ برای هواوی P40 پرو

هواوی یک قاب گیمینگ برای هواوی P40 پرو طراحی کرده است. این قاب علاوه بر اینکه از گوشی محافظت می‌کند، دو تریگر را هم اضافه می‌کند که در بازی‌‌‌‌های شوتر کاربردی خواهد بود. این قاب در دو رنگ عرضه شده و با بلوتوث به گوشی وصل می‌شود و می‌توان به کمک دکمه خاموش روشن آن را در زمان‌‌‌‌های دلخواه فعال کرد. البته در صورت استفاده از این قاب دیگر نمی‌توان گوشی را به طور بیسیم شارژ کرد.

 

هواوی p40

قاب بعدی Snorkeling Case نام داشته و در تمام مدل‌‌‌‌های سری P40 و میت 30 پرو (به استثنای مدل Vegan Lather Edition) قابل استفاده است. به کمک این قاب می‌توان تا عمق حداکثر سه متری آب به مدت یک ساعت عکسبرداری کرد. این محصول نیز به کمک بلوتوث به گوشی وصل شده و روی آن دکمه‌‌‌‌های پاور، شاتر و زوم تعبیه شده اند.

 

هواوی p40

این قاب لاکچری درون جعبه هواوی P40 پرو مدل Special Edition Gift Box قرار دارد و به کریستال‌‌‌‌های سواروفسکی (Swarovski) مزین شده است. هر کدام از بلورها به طور جداگانه تراش و پلیش خورده اند تا به قاب ظاهری پیچیده بدهند. جعبه دست ساز این قاب از پارچه ساخته شده از طلا تشکیل شده و درون آن مخمل باکیفیت به کار رفته است.

 

هواوی p40

پایه شارژ بیسیم هواوی SuperCharge طراحی عمودی با زاویه 60 درجه دارد و به لطف بهره مندی از دو کویل می‌توان هواوی P40 پرو و مدل پرو پلاس را به شکل عمودی یا افقی روی آن گذاشت. این شارژر گواهینامه ایمنی TÜV Rheinland را دریافت کرده و زیر آن فن خنک کننده با صدای بسیار کم تعبیه شده است.

هواوی قیمت هیچ کدام از لوازم‌‌‌‌های جانبی نامبرده شده را اعلام نکرده است.