menuordersearch
digi-ic.ir

قیمت و خرید کارت RFID ( تگ در باز کن ) تکنما، سوزوکی، سیماران و ... ,

کارت RFID ( تگ در باز کن ) تکنما، سوزوکی، سیماران و ...
aparatinstagramtelegram
کارت RFID آیفون تصویری تک نما برای مجتمع ها و شرکت ها برای بررسی رفت وآمدها و همچنین بدون استفاده از کلید قابل باز شدن است.
تصاویر
بیشتر
کارت RFID ( تگ در باز کن ) تکنما، سوزوکی، سیماران و ...
(0)
(0)
کارت و تگ rfid - موجودی: 197
وضعیت کالا : موجود
مدل کالا
کارت و تگ rfid
گارانتی کالا:
گارانتی تعویض یک ساله و تعمیر 2 ساله
تعداد
+
_
عدد
قیمت کالا
18,000 تومان
مشخصات کلی

کارت پنل تکنما (RFID)

نحوه ی کار کرد کارت RFID برای شناسایی افرادی که قصد ورود و خروج از درب را دارند استفاده می‌گرد
زمانیکه از کارت RFID استفاده می‌گردد اطلاعات ورودی دستگاه توسط امواج رادیویی مورد بررسب قرار میگیرد، در واقع پنل مربوطه دارای یک مدار الکترونیکی است، توسط کارتی که دارای یک کد شناسایی است متصل شده و هنگامیکه کارت پنل تک نما روی پنل مربوطه قرار می‌گیرد میدان مغناطیسی ایجاد شده توسط پنل باعث فعال شدن تگ مربوطه می‌شود.
این امر باعث می‌گردد که در صورت درست بودن کد موردنظر درب ورودی باز شده و شخص موردنظر وارد شود.

کارت مغناطیسی پنل زنگ تکنما
روزانه با پیشرفت محصولات الکترونیکی مختلف و پر کاربرد قطعاتی جانبی توسط شرکت‌‌‌‌های این نوع محصولات ارائه میشود که باعث کاربرد بیشتر در مدیریت دستگاه خریداری توسط مصرف کننده میشود. کارت مغناطیسی یا RFID یکی از همین امکانات است که با استفاده از آن نیاز به هیچگونه کلید فیزیکی و مکانیکی را نخواهید داشت.

انواع تگ و کارت RFID
داخل کارت‌‌‌‌های مغناتیسی آیفون‌‌‌‌های تصویری معمولا یک تراشه قرار داده می‌شود که می‌توان اطلاعات مورد نظر خود را در آن ذخیره کرد و همینطور یک روکش پلاستیکی در دور تراشه قرار می‌گیرد تا استفاده از آن آسان تر شود. کارت‌‌‌‌های RFID قادرند با کمترین خطا و بیشترین کارایی به بررسی داده ها و اطلاعات مربوط به افراد و اشیا بپردازند. کارت RFID با ماژول کارت خوان که بروی پنل ها قرار دارد و استفاده می‌شود.

جمع بندی و پشتیبانی
با ارزیابی و تست‌‌‌‌های انجام شده از کارت مغناتیسی آیفون تصویری تک نما کارایی قابل ملاحضه ای را از خود نشان داده است. ازساده ترین کاربرد این ها کارت ها میتوان به گزینه هایی مانند کاهش خطا‌‌‌‌های ناشی از ورود اطلاعات، ضریب امنیت بالا کارت، ذخیره شدن داده به صورت منظم و یکپارچه اشاره داشت که با آموزش کامل اتصال به سیستم و اعطای گارانتی 3 ساله به آن از کارایی منحصر به فرد و قابل توجهی در کنترل تردد ساختمان و یا اداره خود بهره مندخواهید شد.

 

اطلاعات فنی

با پیشرفت تکنولوژی و تولید ابزار جانبی برای تسهیل رابط کاربری ابزار و تجهیزات الکترونیکی این قطعات از نحوه ساخت و کارکرد بسیار متفاوتی برخوردار هستند که در این محتوا به معرفی یکی از این محصول ها میپردازیم. از وقتیکه اولین آیفون صوتی در ایران ساخته و تولید شد تا به امروز که به روز ترین آیفون‌‌‌‌های تصویری رنگی تولید و به شما مصرف کنندگان محترم ارائه میشود ویژگی هایی را دارا هستند که موضوع مورد توجه ما توانایی مدیریت تردد با استفاده از کارت‌‌‌‌های مغناطیسی به شما توضیح دهیم.

نحوه عملکرد کارت مغناطیسی یا RFID

Radio Frequency Identification یا به اختصار RFID سیستمی است که هویت و نهاد یک محصول را از طریق اعداد سریالی به صورت بی سیم انتمنتقل میکند. در واقع این یک روش ذخیره سازی اطلاعات و بازیابی آن است که از طریق امواج رادیویی صورت میگیرد. همچنین بارکد که میتواند اطلاعات و داده‌‌‌‌های راجب محصول را ذخیره کند. تگ‌‌‌‌های RFID دارای شناسه‌‌‌‌های خاصی هستند که با سوابق پایگاه داده‌‌‌‌های انبار مطابق داده می‌شوند.

تگ‌‌‌‌های RFID دارای دو نوع Passive و active هستند که به دلیل وجود استاندارد‌‌‌‌های جهانی در تولید این نوع قطعات تمامی کمپانی‌‌‌‌های آیفون تصویری ایرانی از این کارت ها پشتیبانی میکنند. تگ RFID غیر فعال دارای فرستنده نیستند و به راحتی امواج رادیویی را به آنتن گیرنده منتقل می‌کنند. تگ‌‌‌‌های RFID فعال در واقع یک میکروچیپ با یک آنتن هستند که روی محصولات نصب شده و اطلاعات را به کامپیوتر ها ارسال می‌کنند. تگ‌‌‌‌های RFID فعال عموما بر روی اجناس مهم همچون اتومبیل ها و کانتینرهایی که محصولات را در مسافت طولانی حمل می‌کنند، نصب می‌شود. تگ‌‌‌‌های RFID غیر فعال به دلیل عدم تجهیز به منبع تغذیه درونی و فرستنده و ارزان قیمت برای باز کردن با نمایشگر‌‌‌‌های رنگی استفاده میشود و نیازی به تعمیر و نگهداری ندارند و از تگ مغناطیسی فعال نیز ارزان تر هستند.

مفهوم شماره‌‌‌‌های روی تگ درب بازکن

مثلا بر روی کارت‌‌‌‌های مدل EM (125kHz) یک شماره 18 رقمی چاپ شده است. این کد 18 رقمی از دو بخش متشکل است، بخش اول که شامل 10 رقم ابتدایی کارت است شماره سریال اختصاصی کمپانی تولید کننده و 8 رقم انتهایی کارت، شماره کارت است که با استفاده از این 8 رقم می‌توان کارت را حذف یا اضافه کرد. دربعضی از اکسس کنترل ها امکان کد دادن یا حذف کارت با استفاده از شماره کارت وجود دارد. این قابلیت در اماکنی که نیاز به حذف یا اضافه کردن کارت بدون نیاز به حضور دارنده کارتِ مورد نظر باشد، مورد استفاده است. برای این کار کافی است شماره کارت ها قبل از در اختیار قرار دادن‌ آنها به افراد، ثبت و نگه داری شود. در این صورت برای حذف کارت یا اضافه کردن دوباره آنها درون آیفون تصویری رنگی درون منزلی نیاز به وجود کارت مغناطیسی نیست و با استفاده از شماره کارت به راحتی می‌توان اقدامات لازم را انجام داد. بر روی تگ‌‌‌‌های جاسوئیچی نیز شماره ای قرار داده شده است، دقت کنید که این شماره 10 رقمی همان شماره سریال اختصاصی کمپانی تولید کننده است و از آن برای کد دادن یا حذف تگ نمی‌توان استفاده نمود.

تگ‌‌‌‌های مایفر (MIFARE)

نام MIFARE از اصطلاح Micron FARE Collection گرفته شده است، که Mifare عنوان تجاری NXP Semiconductors برای مدار‌‌‌‌های مجتمع و ماژول‌‌‌‌های خواننده است که فرکانس‌‌‌‌های رادیویی را بکار می‌گیرند تا ارتباط بدون تماسی بین کارت و کارت خوان جهت خواندن کارت ایجاد کنند. کارت‌‌‌‌های مایفر بهعنوان کارت‌‌‌‌های هوشمند شناخته شده و انعطافپذیری بیشتری نسبت به کارت‌‌‌‌های RFID دارند. این کارت ها از حافظه خوبی برخوردار هستند و این حافظه را میتوان شخصیسازی کرد و تغییر داد، به همین دلیل از آنها به عنوان کارت‌‌‌‌های هوشمند مایفر استفاده میشود. البته هوشمند بودن کارت‌‌‌‌های مایفر به دو دلیل اصلی است که اولین آن به قابلیت درج و حذف اطلاعات از حافظه آنها و دومین دلیل، مربوط به نوع تراشه استفاده شده در کارت مغناطیسی مایفر و قابلیت‌‌‌‌های آن است

تگ‌‌‌‌های فعال در مقابل تگ‌‌‌‌های غیرفعال

تگ‌‌‌‌های فعال به آن سرس از تگ‌‌‌‌های آهن ربایی گفته می‌شود که بر روی برد اصلی آنان یک باطری نصب شده باشد تا وقتی که لازم است تگ RFID داده ذخیره شده در خود را برای بررسی کننده یا زنگ ساختمان کارتخوان ارسال نماید، از این منبع برای کسب توان لازم جهت انتقال داده استفاده کنید. به همین خاطر تگ‌‌‌‌های فعال قادر به برقراری ارتباط با بررسی کننده هایی است که دارای قدرت کمتری می‌باشند و می‌توانند اطلاعات را تا محدوده 10 متری و با حافظه 128 داده ها را ارسال و ذخیره سازی میکنند. تگ‌‌‌‌های فعال در مقام مقایسه نسبت به تگ‌‌‌‌های غیرفعال بزرگتر بوده و از پیچیدگی بیشتری نیز برخوردارند، که همین موضوع باعث شده است که هزینه تولید آن بالا و عمر مفید باطری موجود در تگ‌‌‌‌های فعال، دو تا هفت سال پیش بینی می‌گردد.
تگ‌‌‌‌های غیرفعال دارای منبع تغذیه ای بر روی برد نیست و قدرت خود برای ارسال داده را از سیگنال ارسالی بررسی کننده می‌گیرند. این وضعیت باعث می‌شود که اندازه تگ ها کوچک تر شده و هزینه‌‌‌‌های تولید نیز کاهش و قیمت تمام شده مناسبی را برای مصرف کننده خود در هنگامخرید آیفون تصویری خارجی کارتخوان به ارمغان آورد. علاوه بر این تگ‌‌‌‌های غیرفعال محدوده کمتری را نسبت به تگ‌‌‌‌های فعال پوشش می‌دهند. با توجه به این که تگ‌‌‌‌های غیرفعال توان لازم جهت ارسال داده را از بررسی کننده خود می‌گیرند، این نوع بررسی کننده ها لازم است دارای توان مناسبی باشند تا تگ‌‌‌‌های غیرفعال دارای حافظه به مراتب کمتری نسبت به تگ‌‌‌‌های فعال می‌باشند.