menuordersearch
digi-ic.ir

فروش لامبورگینی با بیت‌کوین؛ پاسخی به تقاضای میلیونر‌‌‌‌های دنیای رمز ارز ,

جستجو
۱۳۹۹/۱۰/۲۵ پنج شنبه
(0)
(0)
فروش لامبورگینی با بیت‌کوین؛ پاسخی به تقاضای میلیونر‌‌‌‌های دنیای رمز ارز
فروش لامبورگینی با بیت‌کوین؛ پاسخی به تقاضای میلیونر‌‌‌‌های دنیای رمز ارز

با افزایش استقبال از رمزارزهایی مثل بیت کوین، بسیاری از افراد و شرکت ها می‌خواهند معاملات خود را از این طریق انجام دهند. در این راستا نمایندگی کمپانی لامبورگینی در نیوپورت بیچ آمریکا اعلام کرده از این به بعد مشتریان قادر خواهند بود با پرداخت رمزارز، نسبت به خرید مدل‌‌‌‌های مختلف اقدام کنند.

هنوز مشخص نیست که نمایندگی نیوپورت بیچ لامبورگینی کدام رمزارزها را قبول می‌کند، اما با احتمال زیاد بیت کوین اصلی ترین آنها خواهد بود. جالب آنکه شاید فکر کنید این نمایندگی اولین بار است که چنین امکانی را برای مشتریان خود فراهم می‌کند، ولی قبلا و در سال 2013 فردی بیت کوین‌‌‌‌های دریافتی از این نمایندگی را صرف خرید یک دستگاه تسلا مدل S کرده است.

اگر بخواهیم دقیق تر باشیم، باید بگوییم نمایندگی نیوپورت بیچ نخستین بار است که با استفاده از شبکه‌‌‌‌های اجتماعی شیوه‌‌‌‌های جایگزین و دریافت رمزارز به جای پول نقد را تبلیغ می‌کند.

با توجه به رشد خیره کننده ای که رمزارزها و در راس آن بیت کوین در چند ماه گذشته داشته، شاید معامله با پول نقد روش بهتری باشد، چرا که بیت کوین در روز‌‌‌‌های اخیر توانسته قله‌‌‌‌های جدیدی را فتح کند و این احتمال وجود دارد در صورت خرید با بیت کوین رقم پرداختی بیشتر از ارزش واقعی خودرو باشد. البته شاید بدانید بیت کوین با همان شتاب صعودی که داشت، اینک در مسیر نزولی قرار گرفته است!


توئیت نمایندگی نیوپورت بیچ
«ناگفته نماند در حال حاضر سه مدل اوروس، اونتادور و هوراکان اعضای اصلی سبد محصولات لامبورگینی را تشکیل می‌دهند. قیمت کراس اوور سریع و قدرتمند اوروس که از موتور 4 لیتری V8 توئین توربو با 641 اسب بخار قدرت سود می‌برد، از حدود 210 هزار دلار آغاز می‌شود. خرید مدل پرطرفدار هوراکان نیز نیازمند پرداخت مبلغی در همین حدود است و علاقه مندان به مدل قدرتمند اونتادور باید چیزی بیشتر از 400 هزار دلار کنار بگذارند.»

به غیر از سه مدل فوق، لامبورگینی چند نسخه تولید بسیار محدود نیز دارد که مهم ترین آنها در حال حاضر سیان FKP 37 است.

منبع:
carscoops