menuordersearch
digi-ic.ir

سرپرست‌‌‌‌‌های خانوار متقاضی وام یک میلیون تومانی، سیم کارت رایگان خواهند گرفت ,

جستجو
۱۳۹۹/۱/۳۰ شنبه
(0)
(0)
سرپرست‌‌‌‌‌های خانوار متقاضی وام یک میلیون تومانی، سیم کارت رایگان خواهند گرفت
سرپرست‌‌‌‌‌های خانوار متقاضی وام یک میلیون تومانی، سیم کارت رایگان خواهند گرفت

وام یک میلیون تومانی دولت شرایطی را مهیا کرد تا مردم برای ثبت نام و دریافت آن نیازی به مراجعه به بانکها و یا مراجعه به سایت‌‌‌‌های اینترنتی نیز نداشته باشند، در پروتکل دریافت این وام سعی شده تا سادهترین کار ممکن و به دور از ایجاد تجمع و مراجعه فیزیکی اتخاذ شود یعنی استفاده از پیامک. با این وجود همین روش هم انتقاداتی به همراه داشت چرا که گفته میشد عد‌‌‌‌های از سرپرستان خانوار نیازمند این پول دسترسی به سیمکارت به نام خود ندارند تا احراز هویتشان تکمیل شود و از همین رو دو اپراتور بزرگ کشور اعلام کردهاند که به این افراد سیمکارت رایگان اهدا خواهند کرد.

همراه اول و ایرانسل در راستای مسئولیت اجتماعی خود اعلام کردهاند که با توجه به نیاز وجود یک سیم کارت به نام سرپرست خانوار، این دو اپراتور تصمیم گرفتهاند تا سیمکارتی رایگان به آن دسته از سرپرستان خانواری که سیم کارتی به نام خود در شبکه ارتباطی کشور ندارند اهدا نمایند.

هر دو این اپراتورها اعلام نمودهاند متقاضیان واجد شرایط فوق میتوانند با مراجعه به فروشگاهها، نمایندگی‌‌‌‌های مجاز و مراکز ارتباط با این اپراتورها در سراسر ایران، با همراه داشتن کارت ملی، سیمکارت اعتباری رایگان دریافت کنند. گفتنیست نحوه خرید آنلاین از سوی این دو اپراتور هنوز اعلام نشده است.

اگر میخواهید درباره وام یک میلیون تومانی دولت و نحوه دریافت آن بیشتر بدانید، این مطلب را مطالعه کنید