menuordersearch
digi-ic.ir

داغ شدن و باگ در فوکوس؛ شکایت تعدادی از کاربران نسخه اگزینوس گلکسی S20 اولترا ,

جستجو
۱۳۹۹/۱/۲۷ چهارشنبه
(0)
(0)
داغ شدن و باگ در فوکوس؛ شکایت تعدادی از کاربران نسخه اگزینوس گلکسی S20 اولترا
داغ شدن و باگ در فوکوس؛ شکایت تعدادی از کاربران نسخه اگزینوس گلکسی S20 اولترا

سامسونگ ماه گذشته آپدیتی را به منظور رفع مشکل فوکوس خودکار در نسخه‌‌‌‌های اگزینوس گلکسی اس 20 منتشر کرد. ولی ظاهراً این به روز رسانی نتوانسته مشکل را رفع کند و دوربین برخی مدل ها همچنان از مشکل فوکوس خودکار رنج می‌برد. عده ای از کاربران هم گزارش کرده اند که پرچمدار جدید سامسونگ علاوه بر این مشکل، با مشکل داغ شدن بیش از حد هم روبروست.

یکی از دارندگان نسخه اگزینوس گلکسی اس 20 اولترا با انتشار ویدیویی در توییتر باگ دوربین این گوشی در فوکوس کردن روی سوژه را نمایش داد. به گفته او پرچمدار گران قیمت سامسونگ علاوه بر این مشکل، از «باتری ضعیف» و داغ شدن بیش از حد هم رنج می‌برد.


چندین کاربر دیگر نیز در انجمن رسمی سامسونگ از مشکل گرم شدن بیش از حد نسخه اگزینوس گلکسی اس 20 اولترا شکایت کرده اند. عده ای از کاربران مدعی شده اند که این گوشی همیشه داغ می‌کند، اما عده دیگری گفته اند که داغ شدن بیش از حد فقط حین بازی کردن و استفاده از دوربین اتفاق افتاده است.

جای بسی تعجب است که سامسونگ هنوز نتوانسته مشکلات فوق را حل کند؛ خصوصاً با توجه به اینکه گلکسی اس 20 اولترا برچسب قیمت 1400 دلاری را یدک می‌کشد. انتظار می‌رود این سازنده کره ای در هفته‌‌‌‌های آینده به روزرسانی نرم افزاری را برای رفع این مشکلات منتشر کند.

سامسونگ به دلیل عملکرد نه چندان خوب چیپست اگزینوس در مقایسه با چیپست اسنپدراگون زیر فشار انتقادات گسترده است. عده ای از کاربران به شکل رسمی از سامسونگ در سایت Change.org شکایت کرده اند و از این سازنده کره ای درخواست کرده اند تا فروش «مدل‌‌‌‌های ضعیف تر اگزینوس» را متوقف کند.

به تازگی مقایسه ای بین نسخه‌‌‌‌های اگزینوس و اسنپدراگون گلکسی اس 20 پلاس انجام شد که از برتری پردازنده گرافیکی اسنپدراگون در تمام جنبه ها خبر می‌دهد.