menuordersearch
digi-ic.ir

بررسی کوتاه نیسان ماکسیما 2020؛ جذاب، سریع و کم فروش ,

جستجو
۱۳۹۹/۱/۲۶ سه شنبه
(0)
(0)
بررسی کوتاه نیسان ماکسیما 2020؛ جذاب، سریع و کم فروش
بررسی کوتاه نیسان ماکسیما 2020؛ جذاب، سریع و کم فروش

نیسان ماکسیما 2020 در حال حاضر موقعیت خود را به عنوان یک سدان اسپرت در سبد محصولات کمپانی ژاپنی نیسان حفظ کرده است؛ البته احتمالا آلتیمای جدید و بازطراحی شده با پیشرانه توربوشارژ و سامانه چهار چرخ محرک، جایگاه ماکسیما را تا حدودی تحت تاثیر قرار بدهد.

نیسان ماکسیما


به هر حال ماکسیما همچنان از یک پیشرانه V6 نیرو میگیرد و پرفورمنسی نسبتا سطح بالا را به مشتریان خود عرضه میکند. سبک و سیاق طراحی بدنه نیسان ماکسیما 2020 به طور واضح نشاندهنده آخرین زبان طراحی شرکت متبوعش بوده و حاوی حجم پردازی‌‌‌‌های برجسته و جلوپنجره بزرگ است که هرگز با تویوتا آوالون یا فولکس واگن پاسات اشتباه گرفته نخواهد شد.

ماکسیما نیسان

نیسان ماکسیما 2020

درون کابین این سدان جذاب شاهد صندلی‌‌‌‌های خوشفرم با طراحی اسپرت، متریال نرم و باکیفیت در نقاط مختلف، فرمان دی-کات و سیستم اطلاعات سرگرمی با قابلیت همگامسازی تلفن همراه از طریق اپل کارپلی و اندروید اتو هستیم.

ماکسیما نیسان

شاید از نظر هندلینگ ماکسیما 2020 قادر به ارائه قابلیتهایی همسطح با سدان‌‌‌‌های اسپرت مدرن نباشد، اما از نظر استایل حرف‌‌‌‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت. با این حال استفاده از سامانه دیفرانسیل جلو به جای سیستم انتقال قدرت محرک عقب یا چهار چرخ محرک، یکی از دلایل کم شدن استقبالها از این سدان معروف ژاپنی به شمار میرود.

ماکسیما نیسان

مشخصات فنی ماکسیما 2020
نیسان ماکسیما 2020 معادل 300 اسب بخار قدرت و 354 نیوتن متر گشتاور تولید میکند که توسط یک جعبه دنده سی وی تی با قابلیت تعویض دستی (شبیهسازی شده) به سوی چرخ‌‌‌‌های جلو روانه میشود. مصرف سوخت این خودرو درسطح شهر، جاده (بزرگراه) و سیکل ترکیبی به ترتیب برابر با 11.8 و 7.8 و 9.8 لیتر در 100 کیلومتر اعلام شده است.

ماکسیما نیسان

آپشنها و امکانات و ایمنی نیسان ماکسیما 2020
نیسان ماکسیما 2020 در قالب پنج تیپ اس، اس-وی، اس-ال، اس-آر و پلاتینیوم عرضه شده که در ادامه به طور مختصر با آپشن‌‌‌‌های استاندارد این مدلها آشنا خواهید شد.

ماکسیما نیسان

نیسان ماکسیما نسخه اس با قیمت 35,145 دلار به عنوان مدل پایه دارای آپشن‌‌‌‌های رفاهی زیر خواهد بود:

فرمان چرمی، رینگ‌‌‌‌های آلومینیومی 18 اینچی، اتولایت، رهیاب، نمایشگر ۸ اینچی لمسی، بلوتوث، اپل کارپلی، اندروید اتو، مانیتور دید عقب، روکش پارچ‌‌‌‌های صندلیها، تهویه متبوع اتوماتیک دوگانه، کروز کنترل، استارت دکم‌‌‌‌های و ورود بدون کلید، پکیج ایمنی موسوم به شیلد ۳۶۰ درجه شامل مواردی همچون: هشدار برخورد از جلو، ترمز خودکار اضطراری، سامانه تشخیص عابر پیاده، مانیتورینگ نقاط کور، هشدار ترافیک پشت سر، هشدار انحراف از مسیر، نوربالا خودکار، ترمز خودکار عقب، پایش هوشیاری راننده، کیسه هوای عقب.

ماکسیما نیسان

در مدل sv با قیمت 42,435 دلار صندلی‌‌‌‌های چرمی مجهز به گرمکن و سردکن، کروز کنترل تطبیقپذیر و سنسور پارک عقب به تجهیزات فوق ضمیمه خواهد شد. همچنین در مدل پلاتینیوم به عنوان نسخه فول آپشن با قیمت 47,195 دلار نیز دوربین دید اطراف، سقف پانورامیک، صندلی‌‌‌‌های تهویه شونده و برخی تجهیزات دیگر در کنار امکانات نسخه‌‌‌‌های پیشین قابل دسترس خواهد بود.

ماکسیما نیسان

از سوی دیگر باید خاطرنشان کنیم که نیسان ماکسیما موفق به دریافت ۵ ستاره ایمنی از موسسه بیمه و امنیت بزرگراه‌‌‌‌های ایالات متحده NHTSA در سال 2019 شده و امنیت بسیار بالایی را به محضر سرنشینان خود پیشکش میکند.

تجربه رانندگی با نیسان ماکسیما 2020
حین حرکت در جاده با این سدان زیبای ژاپنی به ندرت پیش میآید که به توان موتور بیشتری نیاز داشته باشید. شتاب صفر تا 96 کیلومتر بر ساعت این خودرو کمتر از 6 ثانیه است و جعبه دنده نیز کار خود را به خوبی و بهتر از انواع سایر همراه سی وی تی به انجام میرساند؛ چرا که دارای حالت شبیهسازی شده ۷ سرعته است. در اینجا شاهد سواری بسیار نرم و آرامش بخشی هستیم که در کنار سکوت مناسب کابین و عملکرد نرم موتور شش سیلندر، لذت کمنظیری را در سرنشینان ایجاد میکند.

ماکسیما نیسان

سخن آخر
در حال حاضر نسل هشتم نیسان ماکسیما نسبت به قبل از جنبه‌‌‌‌های لوکس بیشتری برخوردار شده است؛ کابین این ماکسیما بسیار تاثیرگذار و گیرا است، توان پیشرانه در شرایط بسیار مطلوبی قرار دارد و طراحی مناسب و خاص بدنه که سایر محصولات برند نیسان از آن بیبهرهاند. به نظر میرسد نیسان ماکسیما بیشتر یک خودرو خانوادگی است تا این که یک سدان اسپرت باشد و میتواند به خوبی از پس از نیاز‌‌‌‌های یک خانواده پنج نفره درآید.

ماکسیما نیسان

نیسان ماکسیما 2020
مزایا: فرمانپذیری دقیق، پیشرانه پرقدرت شش سیلندر V شکل، سواری نرم و راحت، صندلی‌‌‌‌های اسپرت، طراحی داخلی روحبخش، طراحی خارجی آیندهنگرانه، برخورداری از ترمز اضطراری و هشدار تصادف از جلو به صورت استاندارد.

معایب: ماکسیما در عبور از پیچها به اندازه بعضی رقبای دیفرانسیل عقب خوب عمل نمیکند، کابین مقداری تنگ و کم جا به نظر میرسد.